fbpx

Jak pracuję

Podchodzę indywidualnie do każdego pacjenta!

W mojej Poradni Dietetycznej DIETARAJ świadczę specjalistyczne usługi z zakresu odżywiania człowieka. Posiadam wieloletnie doświadczenie w dietetyce, potwierdzone wieloma sukcesami w pracy z moimi pacjentami.

Skoro tutaj trafiłaś/trafiłeś to już zapewne wiesz, że dobrze zbilansowana dieta ma ogromny wpływ na wydajność naszego organizmu. Wpływa na Twoje zdrowie i kondycję.

Właśnie dlatego w DIETARAJ kładę ogromny nacisk na zdrowe odżywianie. Zdaję sobie sprawę, że współczesny pęd życia, obowiązki zawodowe i rodzinne to nie lada wyzwanie. Z Twojej strony jest już chęć zmian – pozwól mi zadbać o resztę! Przygotuję dla Ciebie plan żywieniowy w taki sposób, abyś zawsze znalazła/znalazł czas na szybki i zdrowy posiłek. Tworząc dietę dla Ciebie biorę pod uwagę wszystkie Twoje sugestie – styl życia, tryb pracy i upodobania żywieniowe. Zadbam kompleksowo o Twoją dietę, nawet jeśli prowadzisz bardzo aktywne życie i zazwyczaj na nic nie masz czasu. Najważniejsze dla mnie jest to, abyś dostarczała/dostarczał swojemu organizmowi optymalną dla jego zdrowego funkcjonowania ilość: białek, tłuszczów, węglowodanów, witamin i składników mineralnych. Regularność posiłków i urozmaicenie produktów spożywczych to podstawa. We dwójkę damy radę!

Jak możesz mnie znajdziesz?

Patrycja Majdak - ZnanyLekarz.pl